Nice of you to Come Bye

Mawlch Seka (Kahlen)

Show uitslagen

Nederlands Kampioen
Groot formaat foto
Duits Kampioen
Groot formaat foto
Belgisch Kampioen
Groot formaat foto
Deens Kampioen
Groot formaat foto
World Winner 2010
Groot formaat foto
Duits Jeugdkampioen
Groot formaat foto
Nederlands Jeugdkampioen
Groot formaat foto

21 mei 2006, Clubmatch KC Rotterdam: Babyklasse, Eerste plaats, Beste Baby van het Ras, Reserve Beste Baby in Show

24 juni 2006, CAC Flevodogshow, Almere: Babyklasse, Eerste plaats Veelbelovend, Beste Baby van het Ras (keurmeester: E. Wieldraaijer Nederland)

26 augustus 2006, CAC/CACIB Rotterdam: Babyklasse, Eerste plaats Veelbelovend, Beste Baby van het Ras (keurmeester: R. van Veen-Keur Nederland)

3 september 2006, CAC Clubmatch VHB (rasvereniging) Houten: Babyklasse, Eerste plaats Veelbelovend, Beste Baby van het Ras (keurmeester: L. Onstenk-Schenk Nederland)

4 november 2006, CAC/CACIB Bleiswijk: Puppyklasse, Eerste plaats Veelbelovend, Beste Pup van het Ras (keurmeester: C. Beenen Nederland)

12 november 2006, clubmatch KC West Friesland: Puppyklasse, Eerste plaats, Beste Pup van het Ras, 5e Beste Pup in Show (keurmeester: L. Mouchart Nederland)

19 november 2006, clubmatch KC Gorinchem: Puppyklasse, Eerste plaats Veelbelovend, Beste Pup van het Ras, 5e Beste Pup in Show (keurmeester: E. Bakker- van de Woestijne Nederland)

26 november 2006, CAC/CACIB Winner Amsterdam: Puppyklasse, Eerste plaats Veelbelovend, Beste Pup van het Ras (keurmeester: C. Habig Duitsland)

10 december 2006, CAC/CACIB Kassel, Duitsland: Jeugdklasse, Eerste plaats Zeer Goed, Beste Teef, Beste van het Ras, Duits Jeugd-CAC (keurmeester: Deutscher Oostenrijk)

18 december 2006, CAC/CACIB Wychen: Jeugdklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Jeugd-CAC en CAC (keurmeester: R. Doedijns Nederland)

13 januari 2007, clubmatch KV Waalwijk: Jeugdklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras (keurmeester: L. Onstenk-Schenk Nederland)

25 februari 2007, CAC Rheinberg Duitsland: Jeugdklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Duits Jeugd-CAC, titel Rheinlandjugendsiegerin

4 maart 2007, CAC/CACIB Groningen: Jeugdklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Jeugd-CAC en CAC (keurmeester P. Sliwka Polen)

4 mei 2007, CAC/CACIB Dortmund, Duitsland: Jeugdklasse, Eerste plaats Zeer Goed, Beste Teef, Beste van het Ras, Duits Jeugd-CAC, titel Europa Jugend Siegerin (keurmeester H. Wiblishauser Duitsland)

20 mei 2007, Jongehondendag VHB (rasvereniging) Houten: Jeugdklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste van het Ras (keurmeester: J. Wauben Nederland)

17 juni 2007, CAC Flevodogshow, Almere: Jeugdklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Jeugd-CAC en CAC (keurmeester N. Deschuymere Belgie)

24 juni 2007, CAC/CACIB Brussel België: Jongehondenklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Dubbel Belgisch CAC, CACIB, titel Belgian Winner (keurmeester N. Deschuymere Belgie)

2 september 2007, CAC Clubmatch VHB (rasvereniging) Houten: Jeugdklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Jeugd-CAC en CAC, Clubwinner 2007 (keurmeester: R. van Veen-Keur Nederland)

13 oktober 2007, CAC/CACIB Dortmund Duitsland: Jongehondenklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Dubbel Duits CAC, CACIB, titel Bundessiegerin, 1e selectie van 10 honden uit 48 honden (keurmeester: Miroslav Zidar Slovenie)

18 november 2007, CAC/CACIB Kortrijk Belgie: Jongehondenklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Belgisch CAC, CACIB (keurmeester: Malo Alcrudo Spanje)

25 november 2007, CAC/CACIB Winner Amsterdam: Jongehondenklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Dubbel Nederlands CAC, CACIB, titel Winster 2007 (keurmeester: H. Assenmacher-Feyel Duitsland)

8 februari 2008, CAC/CACIB Eindhoven: Jongehondenklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Nederlands CAC, CACIB (keurmeester: I. Selimovic, Kroatie)

3 mei 2008, CAC/CACIB Dortmund Duitsland: Open klasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Dubbel Duits CAC, CACIB, titel Europa Siegerin (keurmeester: L. Ubrova, Tjechie)

20 juli 2008, CAC/CACIB Luik Belgie: Open klasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Belgisch CAC, CACIB, titel Golden winner, FCI groep 1 3e plaats (keurmeester: Z. Brankovic, Servie)

19 oktober 2008, CAC/CACIB Dortmund Duitsland: Open klasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Dubbel Duits CAC, CACIB, titel Bundessiegerin (keurmeester: D. Kuzelj, Slovenie)

30 november 2008, CAC/CACIB Winner Amsterdam: Kampioensklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Dubbel Nederlands CAC, CACIB, titel Winster 2008 (keurmeester: L. Onstenk-Schenk Nederland)

6 september 2009, CAC Clubmatch VHB (rasvereniging) Houten: Kampioensklasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, CAC, Clubwinner 2009 (keurmeester: R. van Veen-Keur Nederland)

24 juni 2010, World Dog Show Herning Denemarken: Open klasse, Eerste plaats Uitmuntend, Beste Teef, Beste van het Ras, Deens CAC, CACIB, titel World Winner 2010 (keurmeester: Cristian Stefanescu, Roemenie)

CAC's

Nederlands CAC: 11 (10x CAC + 1 Jeugdkampioenschap)

Belgisch CAC: 4

Duits CAC: 6

Deens CAC: 1

CACIB: 10 (in 4 landen)

Titels

Nederlands Kampioen

Duits Kampioen

Belgisch Kampioen

Deens Kampioen

Internationaal Kampioen

Nederlands Jeugdkampioen

Duits Jeugdkampioen

Rheinlandjugendsiegerin

Europa Jugend Siegerin

Belgian Winner 2007

VHB Clubwinner 2007 en 2009

Bundessiegerin (2x)

Winster 2007 en 2008

Europa Siegerin

Golden winner

World Winner 2010